Rodzina w starciu z uzależnieniem dorastającego chłopaka. „Mój piękny syn” w kinach
4 stycznia, 2019
„Naznaczone literą P”. Dramatyczne losy Polek przymusowo pracujących w III Rzeszy
4 stycznia, 2019

„Sekretny świat kotów”. Odkryj, co naprawdę robią, kiedy nie ma Cię w domu

Plejada zwariowanych zwierzaków w animacji, którą pokochały miliony widzów na całym świecie (fot. mat. pras.)

Pewnie wielu z nas zadaje sobie pytanie: „co robi mój kot, kiedy wychodzę z domu?” I zapewne większość myśli, że sobie pewnie „smacznie śpi”. Otóż, okazuje się, że koty skrywają w sobie wiele tajemnic, a ich codzienność potrafi zaskakiwać. Aby poznać ich niesamowite przygody, trzeba wybrać się na seans „Sekretnego świata kotów”. A tam plejada zwariowanych zwierzaków w komediowej animacji, którą pokochały miliony widzów na całym świecie.

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać, ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację. Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie – MIAUKOCJI, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę.

Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie, jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to MIAUKOCJA to się dopiero okaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *