„Warszawa, Moskwa czy Nowy Jork to tylko dekoracje”. Wystawa o Januszu Głowackim
13 czerwca, 2019
„Buntowniczki” z aurą uwielbienia. Oto niezwykłe Polki, które robiły, co chciały
14 czerwca, 2019

Futrzani stróże prawa na tropie szajki złodziei. Animacja „Agent Kot” już w kinach

Ta kotka to prowadząca podwójne życie tajna agentka (fot. mat. pras.)

Kotka Roxi to mieszkająca w sennym miasteczku rozpieszczona ulubienica swojej pani. Pełna miska i komfortowe warunki życia nie pozbawiły ją jednak ambicji. Kocia bohaterka marzy o karierze tajnej agentki. Kiedy w końcu los się do niej uśmiecha, Roxi staje przed tajną misją, którą wypełnić może tylko z pomocą nowopoznanych przyjaciół. Paczka zwierzaków nie spocznie, póki nie rozbije złodziejskiej szajki grasującej w ich miasteczku. Futrzani stróże prawa na misji godnej agenta 007 w szalonej komedii familijnej – „Agent Kot”.

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domudochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników.

W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to oni zostają uznani za szajkę złodziei. Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

(fot. mat. pras.)

Animacja dla widzów w każdym wieku

Wyreżyserowana przez zdobywców Oscara – braci Lauenstein, twórców filmu „Luis i obcy” i wyróżnionej Nagrodą Amerykańskiej Akademii „Równowagi”, animacja „Agent Kot” to pełna gagów i sympatycznych bohaterów komedia (prawie) sensacyjna, która z łatwością podbije serca widzów w każdym wieku. W tytułowej roli gwiazda dubbingu – Jolanta Fraszyńska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *