Współpraca

„Kultura wokół Nas” to portal poświęcony wszelkim odcieniom kultury od nowości na ekranie, tym małym i dużym, przez premiery teatralne, operowe, baletowe po nowe wystawy w galeriach i muzeach oraz świeże brzmienia w muzyce poważnej i popularnej, a także książki na półkach.

Słowem wszystko, co nowe i godne polecenia.

Szczególne miejsce zajmują tu wywiady z ludźmi znanymi i lubianymi oraz magazynowe teksty w dziale Po godzinach. Polecam również zakładki Galeria, Wideo oraz Kartka z kalendarza, gdzie znajduje się to wszystko, o czym warto pamiętać.

Jestem otwarty na wszelką współpracę, o ile tylko będzie ona zgodna z tematyką portalu. Możliwe są zarówno artykuły sponsorowane, recenzje filmów, spektakli, książek, płyt, zapowiedzi oraz relacje z wydarzeń, a także wywiady.

Jak wszystkie inne treści portalu będą również promowane na kanałach w mediach społecznościowych: Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz w serwisie YouTube.

Bazując na swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, jako redaktor i wydawca jestem również otwarty na współpracę na zewnątrz portalu. Jestem w stanie przygotowywać materiały dla prasy (dzienniki, tygodniki, miesięczniki) czy portali informacyjnych oraz tematycznych, najchętniej z zakresu kultury, a także prowadzić spotkania autorskie czy inne tego typu wydarzenia.

Zainteresowanych podjęciem współpracy proszę o kontakt mailowy na:

adcis@kulturawokolnas.pl