Barwne i zaskakujące po latach. „Herosi. 20 historii o polskich olimpijczykach”
29 lipca, 2020
Stylowe kino neo-noir laureata Złotego Niedźwiedzia. „Jezioro Dzikich Gęsi” w kinach
31 lipca, 2020

Jeszcze nie wiesz co to zły dzień. Thriller „Nieobliczalny” już na ekranach kin

W głównej roli zdobywca Oscara za słynnego „Gladiatora” – Russell Crowe (fot. mat. pras.)

Czuje się skrzywdzony, niewidzialny, wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew i frustracja, chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Aż w końcu musi przelać się czara goryczy. Film „Nieobliczalny” jest porównywany do słynnego „Upadku” z Michaelem Douglasem. W roli człowieka, którego nikt nie chciałby spotkać na ulicy, zdobywca Oscara za słynnego „Gladiatora” – Russell Crowe. Partnerują mu Caren Pistorius i Jimmi Simpson. Reżyseria: Derrick Borte, a scenariusz to dzieło współtwórcy takich klasyków gatunku jak: „Red Eye” i „Niepokój”.

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu.

Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *