Konfrontacja z ideologią i sztuką zarazem. Film „Obrazy bez autora” już w kinach
12 czerwca, 2020
„Mały wielki tydzień”. Kulisy życia z chorobą ALS, o których zdrowi nie mają pojęcia
12 czerwca, 2020

Jedna miłość może zmienić świat. Film „Wierzę w ciebie” z premierą w kinach

To wzruszająca i inspirująca, prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei (fot. mat. pras.)

Porywająca opowieść o tym, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie. „Wierzę w ciebie” to wzruszająca i inspirująca, prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara. W filmie twórców „Dotknij nieba” w reżyserii Andrew i Jona Erwinów występują: K.J. Apa, gwiazdor kultowego serialu „Riverdale”, Gary Sinise pamiętany z „Forresta Gumpa” oraz Shania Twain, jedna z najpopularniejszych piosenkarek XXI wieku. Po tym, jak obraz najpierw trafił na platformy VOD, można go już oglądać na ekranach kin.

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość.

Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które gotował im los?

W obsadzie znaleźli się Britt Robertson („Kraina jutra”, „Był sobie pies”, „Dzień Matki”, „Wykapany ojciec”), K.J. Apa („Był sobie pies”, „Riverdale”, „Ostatnie wakacje”), Gary Sinise („Forrest Gump”, „Okup”, „Apollo 13”, „Zielona mila”, „Myszy i ludzie”), Shania Twain – gwiazda muzyki pop („Na zakręcie”, „Jak być sobą”) oraz Melissa Roxburgh („Star Trek: W nieznane”, „Dziennik cwaniaczka 2”).

Film dostępny jest na następujących platformach: CINEMAN.pl, VECTRA, Player (player.pl) oraz CANAL+ w usłudze PREMIERY VOD+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *