Prawdy o świecie, których nie zauważamy. Nowa powieść Olgi Tokarczuk „Empuzjon”
19 lipca, 2022
Film specjalisty od relacji międzyludzkich. Komediodramat „Superbohaterowie” w kinach
22 lipca, 2022

Za nic mają postanowienie poprawy. Film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” w kinach

Uwielbiana przez widzów rodzina Verneuil powraca w trzeciej odsłonie wielkiego przeboju znad Sekwany (fot. mat. pras.)

Jedna z najbardziej lubianych komedii na całym świecie z najzabawniejszą francuską rodziną powraca, by znów rozbroić widzów humorem. Po „Za jakie grzechy, dobry Boże!” i „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże”, w trzeciej części zatytułowanej „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie. To oznacza tylko kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej zabawy dla widzów. Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią…

Film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” zdążył podbić serca francuskiej publiczności i już po pierwszym weekendzie zgromadził 730 000 widzów, stając się najbardziej kasową francuską produkcją tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *