„Czuję się jak taka walizka obklejona naklejkami”. Piotr Adamczyk u Vegi i nie tylko
4 marca, 2019
„Wszystko zależy od nas”. Gąsiorowska i Stano rozmawiają z kobietami o kobiecości
6 marca, 2019

Powracają i znowu wpadli w tarapaty! „Nowe przygody Bolka i Lolka”

Legendarni Bolek i Lolek wracają w podwójnym wydaniu (fot. mat. pras.)

Bohaterowie uwielbiani przez kolejne pokolenia. Tacy sami, a jednak jakby inni. Legendarni Bolek i Lolek kolejny raz wpadli w tarapaty. Z czym tym razem muszą poradzić sobie, przeczytacie w dwóch książkach, zatytułowanych: „Bolek i Lolek. Zupełnie nowe przygody” oraz „Nowe przygody Bolka i Lolka”. Oj, będzie się działo! Dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla gorliwych fanów czy miłośników najpopularniejszych w Polsce braci.

„Zuch, pies chłopców, zjada wszystko – od szynki poprzez kąpielówki aż po klapki. Nowa koleżanka – Zuza – wprowadza Bolka i Lolka w świat Minecrafta i w trójkę muszą zmierzyć się z pułapkami wirtualnej rzeczywistości. Na dodatek sąsiad okazuje się wampirem, a w tajemniczych okolicznościach znika Święty Mikołaj (ostatnie widziały go renifery w sklepie na stacji benzynowej)”. „Bolek i Lolek. Zupełnie nowe przygody” w nowej szacie graficznej zilustrowała Sara Szewczyk, a historie opisała Karolina Macios.

„Internetowy kolega okazuje się hrabią Drakulą, w pobliskim domu pojawiają się duchy, a gra komputerowa zamienia się w pułapkę. Na szczęście bracia mają mnóstwo szalonych pomysłów i (prawie) niczego się nie boją”. Tak w skrócie można by opisać to, co kryje książka „Nowe przygody Bolka i Lolka”. Opowiadania napisali: Wojciech Bonowicz, Grzegorz Gortat, Ewa Karwan-Jastrzębska, Joanna Olech, Anna Onichimowska, Michał Rusinek, Wojciech Widłak, Maciej Wojtyszko, Rafał Kosik.

(fot. mat. pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *