„Czuję się jak taka walizka obklejona naklejkami”. Piotr Adamczyk u Vegi i nie tylko
4 marca, 2019
„Wszystko zależy od nas”. Gąsiorowska i Stano rozmawiają z kobietami o kobiecości
6 marca, 2019

Powracają i znowu wpadli w tarapaty! „Nowe przygody Bolka i Lolka”

Legendarni Bolek i Lolek wracają w podwójnym wydaniu (fot. mat. pras.)

Bohaterowie uwielbiani przez kolejne pokolenia. Tacy sami, a jednak jakby inni. Legendarni Bolek i Lolek kolejny raz wpadli w tarapaty. Z czym tym razem muszą poradzić sobie, przeczytacie w dwóch książkach, zatytułowanych: „Bolek i Lolek. Zupełnie nowe przygody” oraz „Nowe przygody Bolka i Lolka”. Oj, będzie się działo! Dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla gorliwych fanów czy miłośników najpopularniejszych w Polsce braci.

„Zuch, pies chłopców, zjada wszystko – od szynki poprzez kąpielówki aż po klapki. Nowa koleżanka – Zuza – wprowadza Bolka i Lolka w świat Minecrafta i w trójkę muszą zmierzyć się z pułapkami wirtualnej rzeczywistości. Na dodatek sąsiad okazuje się wampirem, a w tajemniczych okolicznościach znika Święty Mikołaj (ostatnie widziały go renifery w sklepie na stacji benzynowej)”. „Bolek i Lolek. Zupełnie nowe przygody” w nowej szacie graficznej zilustrowała Sara Szewczyk, a historie opisała Karolina Macios.

„Internetowy kolega okazuje się hrabią Drakulą, w pobliskim domu pojawiają się duchy, a gra komputerowa zamienia się w pułapkę. Na szczęście bracia mają mnóstwo szalonych pomysłów i (prawie) niczego się nie boją”. Tak w skrócie można by opisać to, co kryje książka „Nowe przygody Bolka i Lolka”. Opowiadania napisali: Wojciech Bonowicz, Grzegorz Gortat, Ewa Karwan-Jastrzębska, Joanna Olech, Anna Onichimowska, Michał Rusinek, Wojciech Widłak, Maciej Wojtyszko, Rafał Kosik.

(fot. mat. pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *