„Całkiem się na nim odsłaniam”. Premiera solowego albumu Igora Herbuta, „Chrust”
17 kwietnia, 2020
Chcemy ją potępić, by za chwilę wielbić. Pierwsza powieść o Tamarze Łempickiej
21 kwietnia, 2020

Portret kobiety, która układa życie na nowo. „Co przyniesie jutro” tylko na VOD

W filmie u boku Annette Bening występuje Bill Nighy (fot. mat. pras.)

To szczera, pozbawiona lukru opowieść o życiu po rozstaniu. Czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening buduje poruszający portret kobiety, która podejmuje niełatwą walkę o siebie i swoje nowe życie, po tym, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. Od początku jasne jest, że to nie jest kolejna opowieść o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko lepsze chwile i wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. „Co przyniesie jutro” to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której są bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości. U boku Annette Bening występują Bill Nighy oraz gwiazda serialu „The Crown”,  Josh O’Connor. Film od 18 kwietnia można oglądać na platformach VOD.

Annette Bening, dziś już ikona Hollywood, to mistrzyni poruszających kobiecych ról w momentach życiowych przełomów. Na ekranie zagrała m.in. żonę Kevina Spacey’ego, który na fali kryzysu wieku średniego zakochał się w przyjaciółce ich córki w filmie „American Beauty”,  kobietę walczącą o swój dojrzały związek u boku Julianne Moore we „Wszystko w porządku”, jak i samotną matkę, która w latach siedemdziesiątych czuje na ramieniu podmuch obyczajowych zmian i nie radzi sobie z wychowaniem nastoletniego syna w obrazie „Kobiety i XX wiek”.

Nigdy nie obawiała się postaci wymagających od niej nowych umiejętności, czego dowiodła także w swojej ostatniej roli w pełnym nadziei filmie „Co przyniesie jutro”. Rola Grace, kobiety próbującej ułożyć swoje życie na nowo, to niezwykły popis umiejętności aktorki, który krytycy określili jednym z jej najlepszych występów w karierze. To „intymna, kojąca, pełna emocji i humoru historia! (…)” – pisze Pete Hammond w Deadline Hollywood. „Świetnie opowiedziany, wciągający, wnikliwy – potrzeba nam więcej takich filmów!” – dodaje Rex Reed w Observer, a wtórują mu Cary Darling z Houston Chronicle: „Jest jak powiew świeżego powietrza” i Molra MacDonald z Seattle Times: „Subtelnie podnosi na duchu”.

Dystrybutorem filmu jest M2 Films i można go obejrzeć na platformach VOD: VOD.pl, Platforma CANAL+, Player+, Chili, UPC Polska, Play Now, Inea, Toya, Vectra oraz Multimedia Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *