Cierpienie, heroizm i wola przetrwania. Losy pierwszych kobiet z obozu w Auschwitz
8 kwietnia, 2021
Bon vivant czy skryty twardziel? Książę Filip w książce „Zmierzch świata Windsorów”
9 kwietnia, 2021

Współczesna historia i nieoczekiwane zwroty akcji. „Każdy twój oddech” już na VOD

„Każdy twój oddech” z Casey’em Affleckiem w roli głównej debiutuje na VOD (fot. mat. pras.)

To intrygujący obraz o rodzinie, której uporządkowane życie zostaje zburzone przez pojawienie się tajemniczego mężczyzny. – „Każdy twój oddech” jest klasycznym thrillerem z elementami atrakcyjnej i inteligentnej współczesności. Fabuła jest niezwykle wciągająca, postaci są wspaniale zbudowane i starannie opracowane, a tempo akcji jest absolutnym strzałem w dziesiątkę: od diabelsko powolnego budowania napięcia, przez szybkie zwroty akcji aż do gorącego punktu kulminacyjnego – podkreśla reżyser Vaughn Stein. W rolach głównych występują: zdobywca Oscara Casey Affleck („Manchester by the Sea”), Sam Claflin („Zanim się pojawiłeś”), Veronica Ferres („Klimt”), India Eisley („Underworld: Przebudzenie”) i Michelle Monaghan („Gdzie jesteś, Amando”). Film premierowo dostępny jest na platformach VOD.

Philip Clark ceniony psychiatra i wykładowca zmaga się z rodzinnym kryzysem. Tragiczne wydarzenia z przeszłości odbijają się także na jego nastoletniej córce Lucy, która zostaje przyłapana na zażywaniu narkotyków. Nieoczekiwanie, kariera zawodowa Philipa załamuje się w momencie, gdy jedna z jego pacjentek odbiera sobie życie. Kiedy brat zmarłej poznaje żonę i córkę Philipa, ten orientuje się, że to wydarzanie już na zawsze zburzy spokój jego rodziny…

– Ten film ma klasycznie złowieszczy, obsesyjny wydźwięk „Przylądka strachu” czy „Fatalnego zauroczenia”, jednak to, co go wyróżnia to niezwykle współczesna i po mistrzowsku odtworzona nowatorska natura przedstawionej historii. Nieoczekiwane zwroty akcji rodem z „Zaginionej dziewczyny” czy „Labiryntu” dogłębnie wstrząsną widzami – mówi reżyser Vaughn Stein.

Premierowo na VOD

Zdjęcia do filmu w reżyserii Vaughna Steina („Terminal”) powstawały w Vancouver pod koniec 2019 roku. Producentami są: Richard Lewis, Frank Buchs i Veronica Ferres.

Film jest dostępny na platformach VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, Platforma CANAL+, CHILI, PLAY NOW, Multimedia GO, VECTRA, UPC Polska, MOJEEKINO, E-KINOPODBARANAMI oraz  TVP VOD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *