„Pięć zauroczeń”. Nowa powieść autora bestsellerowych „Tamtych dni, tamtych nocy”
20 maja, 2020
Pierwszy taki współczesny reportaż. „Oświęcim. Czarna zima” Marcina Kąckiego
21 maja, 2020

Poruszający film o matczynej miłości. „Moja mała Zoe” z Julie Delpy już na VOD

Film „Moja mała Zoe” ze znakomitą Julie Delpy już na VOD (fot. mat. pras.)

To czuła, pełna emocji i trzymająca w napięciu opowieść o tym, jak wiele z miłości jest w stanie zrobić kochająca matka. Wzruszającą historię zatytułowana – „Moja mała Zoe” wyreżyserowała oraz wcieliła się w główną role – Julie Delpy. Film miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu w Toronto, gdzie spotkał się z dużym entuzjazmem zagranicznych krytyków. Od teraz polscy widzowie mogą go premierowo zobaczyć na wybranych platformach VOD.

Isabelle, mama małej Zoe, zajmuje się genetyką i odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Od pracy kobieta kocha bardziej tylko swoją kilkuletnią córkę, z której ojcem właśnie się rozwodzi i musi dzielić opiekę nad dziewczynką. Kiedy Zoe ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, Isabelle postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, aby ich życie wróciło do normy.

„Historia, której prędko nie zapomnicie!” – pisze o filmie Indiewire, a The Hollywood Reporter dodaje, że to „prawdziwa, poruszająca, pełna emocji opowieść o miłości”. Wtóruje im Variety: „zachwycająca, odważna, doskonale opowiedziana historia!”.

(fot. mat. pras.)

Aktorka i reżyserka

Julie Delpy to uwielbiana przez publiczność i dwukrotnie nominowana do Oscara, jedna z najważniejszych europejskich aktorek, a także doceniana przez krytyków reżyserka. Polskim widzom znana jest przede wszystkim z kultowej trylogii Richarda Linklatera: „Przed wschodem słońca”, „Przed zachodem słońca” i „Przed północą”), gdzie wystąpiła w duecie z Ethanem Hawkiem, czy „Trzech Kolorach: Białym” Krzysztofa Kieślowskiego, w którym zagrała razem ze Zbigniewem Zamachowskim.

Popis swoich umiejętności reżyserskich Julie Delpy dała m.in. w świetnych komediach: „Dwa dni w Paryżu” oraz „Dwa dni w Nowym Jorku”. Teraz powraca ze swoim najnowszym, głęboko poruszającym filmem o matczynej miłości, w którym aktorka wcieliła się także w główną rolę.

Film można już obejrzeć na platformach VOD: VOD.pl, Platforma CANAL+, Player +, Chili, UPC Polska, Play Now, Inea, Toya, Vectra, Multimedia Polska, Netia oraz Orange VOD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *