Opowieść o niesłusznie zapomnianej pisarce. Biografia „Kowalska. Ta od Dąbrowskiej”
9 września, 2020
„Dolabella. Wenecki malarz Wazów”. Nowa wystawa na Zamku Królewskim w Warszawie
11 września, 2020

Opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami. „After 2” w kinach

Film jest ekranizacją kolejnej bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd (fot. mat. pras.)

To historia o namiętności, złamanym sercu i szaleńczej pogoni za miłością. „After 2” jest sequelem ekranizacji światowego bestsellera Anny Todd. Tym razem do walki o serce Tessy, w tej roli Josephine Langford, staje przystojny Trevor (Dylan Sprouse), ale Hardin (Hero Fiennes Tiffin) nie zamierza łatwo odpuścić… Związek dwojga młodych kochanków staje się jeszcze bardziej skomplikowany i jeszcze bardziej namiętny. Czy dziewczyna da mu drugą szansę? Czy miłość, która zrodziła się z kłamstwa ma szanse na przetrwanie? Tym razem za reżyserię odpowiada Roger Kumble, reżyser kultowej „Szkoły uwodzenia”, a także „Słodkich kłamstewek” czy „W garniturach” – specjalista od wyrafinowanych intryg i filmowej erotyki.

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać.

Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

(fot. mat. pras.)

Bestseller w ponad 40 krajach

Ekranizacja pierwszej części bestsellerowej powieści Anny Todd„After” odniosła ogromny sukcesw ponad 40 krajach.Została nawet okrzyknięta fenomenem wydawniczym na miarę „Sagi Zmierzch” i „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Powieść ma też ponad 1,5 miliarda odsłon online. „After 2” to długo wyczekiwana ekranizacja drugiego tomu bestsellerowego cyklu, której angielski tytuł to „After We Collided”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *