Natalia Szroeder w nowej odsłonie. Zaskakujący singiel już jest!
24 marca, 2018
„Czytelnicy są mądrzejsi ode mnie”. Miłoszewski szczerze o pisaniu
25 marca, 2018

Natalia Nykiel cała na biało i w kolorze. „Kokosanki” zyskały teledysk

„Kokosanki” to trzeci singiel z płyty Natalii Nykiel – „Discordia”. Początkowo klip do utworu powstał w formie interaktywnej, przy wykorzystaniu technologii rozpoznawania twarzy pozwalającej na zliczanie osób obecnych przed monitorem. Nowa wersja to montaż najlepszych scen pierwotnej wersji.

Interaktywny teledysk zmieniał się w zależności od tego, ile osób w danym momencie go oglądało. Im więcej ich było, tym plan, scenografia, kostiumy, choreografia i pozostałe elementy w kadrze stawały się coraz bardziej rozbudowane.

Płyta z szansą na Fryderyka

Krążek „Discordia” ukazał się 20 października 2017 i za niego wokalistka otrzymała nagrodę Onetu O!Lśnienia w kategorii Muzyka Popularna. Jury doceniło artystkę za obecność w głównym nurcie na własnych warunkach oraz umiejętne balansowanie na granicy dwóch światów: popu i alternatywy. Płyta ma również szansę na Fryderyka 2018 w kategorii Album Roku Elektronika.

To drugi album w dorobku artystki, który ugruntował pozycję Natalii Nykiel jako jednej z najciekawszych i najbardziej szanowanych polskich artystek. Pierwszym był „Lupus Electro”, który zdobył status złotej płyty, a single „Bądź duży” i „Error” – diamentowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *