Debiut reżyserski na „piątkę”. Krytycy zachwyceni filmem Jagody Szelc
23 marca, 2018
Natalia Nykiel cała na biało i w kolorze. „Kokosanki” zyskały teledysk
24 marca, 2018

Natalia Szroeder w nowej odsłonie. Zaskakujący singiel już jest!

(fot. Facebook/Natalia Szroeder)

Nowa piosenka 22-letniej artystki to zapowiedź jej drugiej płyty. Jak sama przyznaje, singiel „Parasole” to dla niej bardzo ważny utwór. – Zarówno teledysk, jak i sam utwór, mówi o wewnętrznej wojnie między głosem serca a zdrowym rozsądkiem, o wewnętrznym rozdarciu – wyjaśnia Natalia Szroeder.

„Parasole” różnią się brzmieniowo od jej poprzednich kompozycji. Tym razem 22-letnia artystka postawiła na wyrazisty i mocny beat w refrenie. – To bardzo intymna, nostalgiczna opowieść, przekornie ubrana w intensywny, mocny bit. Myślę, że każdy z nas zadawał sobie pytanie, czy to jest już ten moment, by przestać słuchać intuicji i ślepo wierzyć w to, co podpowiada serce. Czy to już jest ten moment, by pozwolić dojść do głosu logice, głowie, by zacząć matematycznie analizować fakty – tłumaczy Szroeder. Nowy utwór zwiastuje, że nadchodząca płyta będzie dużo dojrzalsza.

W teledysku do piosenki możemy zobaczyć artystkę tańczącą choreografię wspólnie z kilkoma tancerkami.

Autorka kilku hitów

Debiutancki album artystki „NATinterpretacje” ukazał się pod koniec 2016 roku i pokrył się złotem. Mimo że Natalia Szroeder nagrała dopiero jedną płytę, ma już na swoim koncie kilka przebojów, m.in. „Lustra”, „Powietrze” i „Zamienię Cię”. Jej teledyski w sumie wyświetlono ponad 50 milionów razy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *