Rozważania o pustce, samotności i zagubieniu. Spektakl „Judasz” w Teatrze WARSawy
7 lutego, 2022
Jak zmierzyć jego wielkość? „Pędzę jak dziki tapir. Bartoszewski w 123 odsłonach”
16 lutego, 2022

W kontrze do hollywoodzkich produkcji na Walentynki. Włoskie „Mascarpone” w kinach

Czy można zakochać się w tym filmie od pierwszego wejrzenia? (fot. mat. pras.)

To komedia romantyczna w ciepłym, włoskim stylu, z niezwykłym powiewem świeżości. W centrum znajdują się trzydziestolatkowie żyjący w Rzymie, którzy wspierają się nawzajem i dzięki temu mogą spełnić marzenia o karierze i odnalezieniu prawdziwej miłości … do siebie. Włoski film „Mascarpone”, choć miał swoją premierę kinową na Walentynki, to stanowi kontrę dla powtarzających się co roku tych samych hollywoodzkich produkcji. To obraz życia po rozstaniu, pełen humoru i wzruszeń, w którym występują piękni i zabawni bohaterowie. Po prostu zakochaj się w tym filmie od pierwszego wejrzenia.

Antonio rozstaje się z mężem i nagle musi znaleźć nowy dom, pracę, a przede wszystkim – cel w życiu. Wspierany przez Cristinę, wynajmuje sobie pokój w domu Denisa i zaczyna praktyki w piekarni Luki. Zaczyna stawiać czoła prawdziwej rzeczywistości z pomocą przyjaciół, pasji do słodyczy i… aplikacji do randkowania.

W obsadzie filmu znaleźli się: Giancarlo Commare (Antonio), Eduardo Valdarnini (Denis), Gianmarco Saurino (Luca), Michela Giraud (Cristina) i Lorenzo Adorni (Thomas).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *