„Każda piosenka to inny kwiat z ogrodu”. Nowy album Sama Smitha „Love Goes”
30 października, 2020
Bez lukru, cenzury i kompromisów. Książka „Oddział zakaźny” jakiej jeszcze nie było
4 listopada, 2020

„Uwolnić Melanię”. Poznajcie sekrety najbardziej tajemniczej Pierwszej Damy USA

„Uwolnić Melanię” to nieautoryzowana biografia Pierwszej Damy USA (fot. wikipedia.org)

Melania Trump jest jak Enigma, a w tle władza, ogromne pieniądze i wielka polityka. Świat zna ją jako smutną piękność, żonę bogatego i potężnego męża, ale jaka jest prawda i jakie tajemnice skrywa jej kamienna twarz? Niektórzy twierdzą, że jest tylko śliczną marionetką w rękach męża, inni – że to ona pociąga za sznurki, nie tylko w małżeństwie, ale i w polityce. Ona ma jednak wiele twarzy, które ukrywa pod wyuczonym uśmiechem. „Melania nie ma nawyku unikania prawdy – tak typowego dla jej męża” – zauważa autorka jej nieautoryzowanej biografii, dziennikarka CNN Kate Bennett. Bez wątpienia Melania Trump to jedna z najbardziej tajemniczych Pierwszych Dam USA.

Żyje w cieniu męża, a może kieruje nim z ukrycia? W czym jest podobna do Jackie Kennedy? Jak naprawdę wyglądają jej relacje z przybraną córką Ivanką, która coraz częściej pojawia się u boku ojca? Jakie wygląda życie Melanii Trump w Białym Domu?

„Cokolwiek myślicie o Melanii Trump – że jest pozbawioną wyrazu żoną trofeum, modnisią, nieczułą Marią Antoniną, oparciem jednego z najbardziej dzielących społeczeństwo prezydentów w najnowszej historii czy też kobietą, która spędziła dzieciństwo i okres kształtowania osobowości w biednym komunistycznym kraju, która zna pięć języków, która prywatnie spędza czas, odwiedzając chore dzieci, która zażarcie chroni swoje własne dziecko i zachowuje szlachetny wdzięk oraz dyskrecję – nie sposób jej lekceważyć. Mówcie o niej, co chcecie, ale jest rzeczą oczywistą, że Melania Trump nie przypomina żadnej inne pierwszej damy” – podkreśla Kate Bennet.

Melania Trump z mężem Donaldem i synem Barronem (fot. wikipedia.org)

O autorce

Kate Bennett to dziennikarka CNN, która jako jedyna w całym korpusie prasowym Białego Domu ma bezpośredni dostęp do Pierwszej Damy i rodziny Trumpów. Relacjonuje wszystko, co dotyczy Melanii. Nikt tak jak ona nie jest w stanie przeniknąć do apartamentów żony Donalda Trumpa i spojrzeć z bliska na jej życie w Białym Domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *