40-lecie i nowy album zespołu. Legendarna grupa Lady Pank powraca z „LP 40”
12 marca, 2021
Podróż, która odmienia życie ojca i autystycznego syna. „Oto my” na ekranach kin
12 marca, 2021

Twórczość Fridy Kahlo inspiruje do dziś! Zobaczcie nową kolekcję marki Medicine

Kolekcja inspirowana Fridą Kahlo skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn (fot. mat. pras.)

Trudno jest nie rozpoznać meksykańskiej malarki Fridy Kahlo. Ciemne brwi i czerwone usta to stałe elementy jej wizerunku. W malarstwie Fridy również dominują mocne kolory. Na jej obrazach można dostrzec emocje, które nawiązują do bardzo intensywnego życia, które prowadziła. Patrząc na twórczość Kahlo ma się wrażenie, że zaglądamy do wnętrza duszy malarki, a jej styl z łatwością trafia do wyobraźni. Artystka słynie głównie z autoportretów, ale jej sztuka ma wiele nawiązań do kultury meksykańskiej. Taka również jest nowa kolekcja Medicine inspirowana twórczością Fridy Kahlo. Wszystkie jej elementy są obecne na bluzach, T-shirtach, bluzkach, spódnicach czy sukienkach. Pod tym linkiem można znaleźć całą kolekcję zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Ubrania z kolekcji są kolorowe i pełne energii. Daje to możliwość eksperymentowania i stworzenia naprawdę wyrazistych stylizacji, dzięki czemu nadchodząca wiosna stanie się jeszcze bardziej barwna i przede wszystkim pełna sztuki. Ubrania Medicine pozwalają też wyrażać emocje. Warto więc odważyć się na kolory, śmiało łączyć ze sobą różne elementy garderoby, by być najlepszą wersją siebie.

W kolekcji Medicine znalazła się także biżuteria, kolorowe opaski oraz chusty – idealne na wiosenne wyjścia. Linię dopełniają akcesoria, takie jak skarpety, bokserki czy portfele. Taki akcent doda charakteru i będzie swoistą kropką nad „i” każdego looku – obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Kolekcja dostępna jest w salonach oraz online na: www.wearmedicine.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *