Co by było gdyby… „Bohaterowie polskich powstań narodowych” bez tajemnic
30 marca, 2018
„Mało jest takich kobiet z jajami, które tyle dobrego zrobiły dla innych”
30 marca, 2018

„Trzeba złożyć ręce i modlić się”. Sam Smith łączy siły z Timbalandem

(fot. Facebook/SAM SMITH)

Brytyjski wokalista Sam Smith prezentuje światu singiel „Pray”. Kawałek pochodzi z drugiego albumu artysty – „The Thrill of It All”, który ukazał się w listopadzie 2017 roku. W utworze Smith po raz pierwszy w karierze połączył siły z legendarnym producentem Timbalandem, gościnnie pojawia się też amerykański raper Logic. Polscy fani będą mieli szansę posłuchać piosenki na żywo już 1 czerwca podczas Orange Warsaw Festival.

Coraz częściej, kiedy śledzimy wydarzenia ze świata, widzimy, jak wiele strasznych rzeczy dzieje się dookoła. Czasami nie ma wyboru: trzeba spojrzeć w niebo, złożyć ręce i modlić się, by coś się ruszyło ku lepszemu. To dla wielu ludzi jedyna metoda, by pokonać poczucie bezsilności – opowiada Sam Smith o inspiracji do powstania „Pray”. Artysta zdążył już wykonać ten utwór w programie „Saturday Night Live” oraz podczas ostatniej ceremonii nagród Grammy. Współautorem kawałka jest również wieloletni współpracownik Smitha, Jimmy Napes. Efektem jest rewelacyjny, soulowy kawałek, który w pełni prezentuje wokalny potencjał wokalisty.

20 marca w Sheffield Sam Smith rozpoczął światową trasę koncertową, w trakcie której wystąpi aż 92 razy. Promuje w ten sposób płytę „The Thrill of It All”, która ukazała się w listopadzie 2017 roku. Do tej pory sprzedano jej 3,5 milionów egzemplarzy na całym świecie. Sama Smitha będzie można zobaczyć w tym roku w Polsce na żywo, wystąpi już 1 czerwca na Orange Warsaw Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *