Niezwykła przyjaźń, która przezwycięża wszystko. „Mia i biały lew” już w kinach
1 lutego, 2019
Bill Clinton zdradza tajemnice Białego Domu. Bestseller „Gdzie jest prezydent”
1 lutego, 2019

„To najważniejszy album w całej mojej karierze”. Luis Fonsi wydaje płytę „Vida”

Album Luisa Fonsiego – „Vida” to wielobarwna mieszanka gatunków (fot. mat. pras.)

Dwa ostatnie lata Luis Fonsi, międzynarodowy gwiazdor i pięciokrotny laureat Latin Grammy spędził na biciu muzycznych rekordów. Teraz wydaje album, który sam nazywa najważniejszym w całej swojej 20-letniej karierze. Na płycie „Vida” znalazło się dwanaście piosenek oraz trzy remiksy, w tym duety m.in. z takimi gwiazdami jak Justin Bieber czy Demi Lovato. Fonsi jest współautorem wszystkich utworów, ale mógł też liczyć na wsparcie uznanych autorów tekstów. Krążek promuje singiel „Sola”.

Album to wielobarwna mieszanka gatunków. 15 utworów utrzymanych jest w klimatach latin pop, r&b, dembow, reggaeton oraz tropical. Na krążku nie zabrakło takich hitów jak „Despacitio”, „Échame La Culpa”, „Calypso”, „Imposible” czy „Sola”. Tracklistę dopełnia siedem premierowych kompozycji oraz trzy remiksy. „Vida” to także duety z takimi gwiazdami, jak Justin Bieber, Daddy Yankee, Demi Lovato, Stefflon Don, Ozuna i Karol G.

Fonsi przy albumie współpracował z laureatami Latin Grammy: Mauricio Rengifo i Andresem Torresem, którzy odpowiadają za produkcję. Płyta od 1 lutego jest dostępna w sklepach i serwisach cyfrowych.

„Sola” promuje „Vidę”

Utwór „Sola” to singiel promujący nowy album „Vida”. To, jak mówi sam artysta, romantyczna ballada ze współczesną, minimalistyczną produkcją oraz silnymi wpływami R&B oraz latynoskiego popu. W ramach promocji „Vida”, artysta pojawił się w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Artysta udzielił wywiadu oraz wykonał singiel „Imposible”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *