Poruszająca opowieść o miłości w obliczu choroby. Film „Nadzieja” już w kinach
25 września, 2020
Słodko-gorzka analiza poplątanych relacji rodzinnych. „Jak najdalej stąd” w kinach
25 września, 2020

Thriller psychologiczny z magnetyczną Haley Bennett. Film „Niedosyt” już w kinach

W roli głównej występuje Haley Benett (fot. mat. pras.)

Ten pełnometrażowy debiut Carlo Mirabelli-Davisa, to niezwykłe połączenie społecznego dramatu i psychologicznego thrillera, w którym nawiązania do „Dziecka Rosemary” służą za paliwo dla historii emancypacyjnej. Film „Niedosyt” miał swoją premierą na nowojorskim Tribeca Film Festival i wyruszył w trasę po świecie festiwali. Został też wybrany przez magazyn Indiewire jako jeden z najpoważniejszych kandydatów do przyszłorocznych Oscarów. Na ekranie, oprócz magnetycznej Haley Bennett, znanej z filmów: „Dziewczyna z pociągu” i „Prosto w serce”, występują Elizabeth Marvel czy Denis O’Hare.

Hunter ma przystojnego męża, wielki dom, bajecznie bogatych teściów i wyniki badań jednoznacznie wskazujące na to, że w jej ciele zaczyna rozwijać się dziecko. Zamknięta w swojej złotej klatce dziewczyna poddaje się całkowicie woli rodziny, która przejmuje coraz większą kontrolę nad jej życiem.

Hunter wykształca w sobie nietypowy mechanizm obronny: nieodpartą potrzebę połykania drobnych przedmiotów, takich jak szklane kulki czy pinezki i inne znalezione w zakamarkach domu rzeczy. Pozornie idealny świat zaczyna rozpadać się na kawałki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *