Więcej kłopotów, kontrowersji i zabawy. Film „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”
19 lipca, 2019
Ikona futbolu, oszust, łajdak i bóg. Prawdziwa historia „Diego Maradony” w kinach
19 lipca, 2019

Stramowski kontra Roznerski w bokserskiej walce sezonu. „Fighter” już w kinach

Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski przed najważniejszym pojedynkiem sezonu (fot. mat. pras.)

Dwóch zaciętych sportowców staje naprzeciwko siebie w walce o miłość i honor. Który z nich okaże się lepszy? Kto zada mocniejszy cios? Najgorętsze nazwiska ostatnich lat, idole i gwiazdy frekwencyjnych hitów: Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski krzyżują rękawice w buzującym od emocji i adrenaliny „Fighterze” w reżyserii Konrada Maximiliana, by spotkać się w najbardziej emocjonującym starciu tego sezonu. Stawka jest wysoka, a zwycięzca może być tylko jeden. Liczy się w końcu tylko to, że jesteś lepszy niż byłeś. Choć obaj wyszli z tej bitwy pokiereszowani, pracę na planie filmu wspominają jako wielkie wyzwanie i prawdziwy wysiłek. Nad tym, by Stramowski i Roznerski wypadli dobrze w potyczce, czuwał sztab specjalistów: mistrzowie świata sztuk walki, sportowcy i komentatorzy.

Zawodnik MMA, Tomek Janicki ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego, Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach.

W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę. Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie, czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

(fot. mat. pras.)

Obsada i twórcy

U boku odtwórców głównych ról występują m.in.: Katarzyna Maciąg, Aleksandra Szwed, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Oświeciński, Anna Karczmarczyk, Daniel Kuczaj i Jarosław Boberek. W tle zaś, w roli aktorów i konsultantów sekwencji walk, mistrzowskie znakomitości ze świata boksu i MMA: Andrzej Fonfara, Marcin „Różal” Różalski, Robert Złotkowski, Krzysztof Kossedowski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Grzegorz Proksa oraz cenieni komentatorzy sportowi Andrzej Kostyra i Edward Durda.

Autorami zdjęć do produkcji są Piotr Uznański oraz wielokrotnie nagradzany operator Arkadiusz Tomiak. Scenografię przygotowali Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński, za kostiumy odpowiada Emilia Czartoryska. Charakteryzacja jest dziełem Dariusza Krysiaka i Mai Łukaszewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *