Narodziny polskiej gwiazdy na brytyjskiej scenie. „Moja gwiazda. Teen Spirit” w kinach
5 lipca, 2019
Czego boisz się najbardziej, czai się w pełnym słońcu. „Midsommar. W biały dzień”
5 lipca, 2019

Salma Hayek i Alec Baldwin robią się niegrzeczni. „Imprezowi rodzice” w kinach

Alec Baldwin i Salma Hayek w filmie „Imprezowi rodzice” (fot. mat. pras.)

Zamożne przedmieścia, bogaci sąsiedzi, na podjeździe do eleganckiego domu czarny Range Rover. Do tego dorastająca córka, która właśnie dostała się na prestiżową uczelnię. Życie Franka i Nancy to spełniony amerykański sen. Wystarczy jednak kilka złych decyzji, by dorobek ich życia zawisnął na włosku. Czy istnieje sposób, żeby się odkuć? Alec Baldwin i Salma Hayek w roli rodziców-imprezowiczów zrobią wszystko, by ukryć problemy finansowe przed córką i grupą wścibskich sąsiadów. A obiecali, że będą grzeczni…

Po odesłaniu córki na studia, Frank i Nancy powracają do swojego domu na bogatym przedmieściu. W towarzystwie pełnym próżnych i zblazowanych sąsiadów robią wszystko, by ukryć fakt, że są kompletnie spłukani. Kiedy finanse pary dosłownie sięgają dna, Frank i Nancy wymyślają genialny plan.

Postanawiają za grube pieniądze wynająć dom sąsiada, który wyjechał z miasta na kilkumiesięczne wakacje. Szalony pomysł, zamiast łatwej kasy, przynosi serię przekomicznych i zupełnie nieprzewidzianych zdarzeń. Czy komornik przerwie ich amerykański sen?

(fot. mat. pras.)

Obsada i twórcy filmu

Obok nominowanych do Oscara gwiazd w obsadzie filmu wystąpili, m.in.: znany z „Magic Mike’a” i „Czystej krwi” Joe Manganiello, komik-standuper Jim Gaffigan oraz Bridget Moynahan, znany z serii filmów „John Wick”.

Za kamerą filmu stanął Fred Wolf, twórca „Dużych dzieci”, którego komedie zarobiły na całym świecie łącznie ponad 650 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *