Odnaleziono cenne obrazy. To straty wojenne z kolekcji MNK
13 kwietnia, 2018
Kosmiczny utwór „Halo Ziemia”. Filip Lato w solowym numerze
14 kwietnia, 2018

Rozrywka na najwyższym poziomie. Superprodukcja „Huragan” już w kinach

Oficjalny plakat filmu „Huragan”

Reżyser naładowanych adrenaliną filmów: „Szybcy i wściekli” oraz „xXx” Rob Cohen zaprasza na prawdziwą jazdę bez trzymanki. Skok na 600 milionów dolarów, wyścig z czasem i spektakularne efekty specjalne, a wszystko to w oku najpotężniejszego huraganu, jaki nawiedził Stany Zjednoczone. Do tego gwiazdorska obsada, czyli Maggie Grace, Ryan Kwanten, Toby Kebbell oraz Ralph Ineson. Do kin wchodzi ich wspólny film „Huragan”.

Nad Stany Zjednoczone nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy, a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace) – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce.

(fot. Kino Świat)

Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will (Tobby Kebbell) oraz jego brat Breeze (Ryan Kwanten), który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

(fot. Kino Świat)

Jeżeli stawką w grze jest 600 milionów dolarów, to można być pewnym, że gotówka zostanie uprowadzona i poleje się krew. Superprodukcja „Huragan” gwarantuje więc spektakularną rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *