Ptaki jeszcze nigdy nie były tak bliskie. „Plamka mazurka” z miłości do pasji
20 kwietnia, 2019
Bogactwo, orgie i handel ludźmi. Laila Shukri odkrywa tajemnice świata arabskiego
22 kwietnia, 2019

Potęgą jest siła umysłu. Przygody „Praziomka” już w kinach

„Praziomek” to pełna humoru i szalonych przygód komedia animowana (fot. mat. pras.)

To pełna humoru i szalonych przygód opowieść o zakręconym poszukiwaczu przygód i jego niezwykłym przyjacielu, który oficjalnie nie istnieje. Do niedawna prowadził on spokojne życie w odległych zakątkach Ameryki Północnej, jednak jego samotna egzystencja niespodziewanie nabrała kolorów. Odkąd Zuzia został odkryty przez sir Lionela Frosta, w jego życiu nic już nie było takie samo. Obecnie może poszczycić się statusem prawdziwej gwiazdy. Nie tylko został okrzyknięty brakującym ogniwem, ale odbył też podróż, w trakcie której dokonał niezwykłych odkryć. W komedii animowanej „Praziomek”, tytułowej postaci głosu udzielił aktor Piotr Adamczyk.

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacow­nego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu, jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostę­py Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą.

Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona niezwykłych odkryć, m.in. tego, że zaproszenie było podstępem. Razem z jednak z autorem zaproszenia Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podróż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedy­kolwiek mógł pomarzyć.

(fot. mat. pras.)

Kultowe sneakersy od Nike’a

Jak przystało na prawdziwego influencera, Praziomek podpisuje kontrakty reklamowe i właśnie rozpoczął współpracę z firmą Nike. Jej owocem jest nowy model kultowych sneakersów Air Max.

Komedia animowana „Praziomek” to dzieło twórcy hitów „Paranorman”, „Koralina i tajemnicze drzwi” oraz „Kubo i dwie struny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *