Dla rodziny można zrobić dosłownie wszystko. Film „Chrzciny” na ekranach kin
18 listopada, 2022
Wyprawa w głąb siebie. Premiera kinowa filmu „Bardo, fałszywa kronika garści prawd”
18 listopada, 2022

Polska animacja dla całej rodziny. „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” już w kinach

To historia Małego Misia, który w dniu urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę i wyruszyć do legendarnej Złotej Krainy, aby zdobyć miód na swój tort. Animacja „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” w reżyserii Anny Błaszczyk jest kontynuacją serialu „Przytul mnie” dostępnego na platformie Netflix. To nie tylko pierwsza lat pełnometrażowa polska animacja dla całej rodziny, której producentem jest studio Animoon w koprodukcji z Animex i Fixafilm, ale też ekranizacja książki „Proszę mnie przytulić” autorstwa Przemysława Wechterowicza oraz Emilii Dziubak. Na widzów czeka też niespodzianka, ponieważ kinowym seansom towarzyszyć będzie pokaz świątecznego epizodu serialu.

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *