Od chuligana z ulic Hawany do gwiazdy światowego baletu. Film „Yuli” już w kinach
2 sierpnia, 2019
Rozmowy o życiu i twórczości. „Artyści” z różnych dziedzin sztuki i pokoleń
2 sierpnia, 2019

Pełna humoru przygoda pełna magii. „Wilk w owczej skórze 2” w kinach

W polskiej wersji językowej komediowej przygody na wypasie występują: Małgorzata Socha i Piotr Adamczyk (fot. mat. pras.)

Wilki syte, a owce całe? Mieli żyć długo i szczęśliwie, ale zwaśnionym zwierzętom nie dane jest zaznać spokoju. Czy zdrowy rozsądek i chęć pojednania będą silniejsze od drapieżniej natury wilków? Odpowiedź już w filmie „Wilk w owczej skórze 2”. Ta jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zaczyna się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę. Twórcy przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia” przygotowali porcję akcji i atrakcji w pełnym czarów świecie. Czas więc na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o pomyłkę.

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom.

Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

(fot. mat. pras.)

Adamczyk narobi kłopotów, a Socha konkretnie namiesza w kotle

W polskiej wersji językowej animacji występuje para asów polskiego dubbingu, czyli Małgorzata Socha i Piotr Adamczyk. Jej głos można było usłyszeć w takich produkcjach jak „Smerfy”, „Sing” czy „W głowie się nie mieści”. On zaś tworzył niezapomniane kreacje w „Autach” i Madagaskarze”. Teraz spotkali się, by wcielić się z bohaterów po dwóch stronach zwierzęcej barykady.

– Moja bohaterka – Mami to królicza cyganka, wróżka, specjalistka od magicznych mikstur. Jest pełna uroku i wrodzonej inteligencji. Nigdy nie traci zimnej krwi, a wilki owija sobie wokół własnego palca i naprawdę robi to z dużym wdziękiem i humorem – mówi Małgorzata Socha. – W filmie gram wilka, który też czasem jest w owczej skórze. Mój bohater – Skinny dużo w tym filmie namiesza. Raz bywa dobry, raz zły, a przecież każdemu z nas zdarza się popełnić jakieś głupstwo – przyznaje Piotr Adamczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *