Z pasji i miłości do futbolu. Spektakl „Nic się nie stało” w Garnizonie Sztuki
26 listopada, 2022
Rzuciła wyzwanie służbie zdrowia i systemowi oświaty. Film „Śubuk” już w kinach
2 grudnia, 2022

Pełen uroku film o facetach, którzy kochają koty. Zobaczcie w kinach „Kociarzy”

Bohaterów filmu dzieli wszystko, ale łączy miłość do kotów (fot. mat. pras.)

To wzruszająca i piękna opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty. Reżyserka Mye Hoang na bohaterów swojego filmu wybrała ludzi, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze. Ta postawa jest zaraźliwa. Bezinteresowne dobro i miłość do futrzastych czworonogów, które biją z ekranu, z całą pewnością złapią za serca wszystkich kociarzy i kociary, a także tych, którym tylko się wydaje, że nimi nie są. Dodatkowo, idąc na seans „Kociarzy” można nie tylko przekonać się, jak pomagać kotom, ale zrobić to samemu. Każdy kupiony bilet do kina to 1 zł na posiłek dla kota.

Szczęściarz, Misiak, Płomyk, Korniszonek, Klawa, Rudzia, Tora i Siemson – to czworonożni bohaterowie „Kociarzy”. W filmie można śledzić losy ich właścicieli – strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta, czasowo przebywającego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze.

W filmie występują m.in. Nathan Kehn, David Durst i Ridoanul Haque Siyam.

Pomoc dla czterech fundacji

„Kociarze” to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.

Velvet Spoon wesprze cztery fundacje: Fundację Animalia, Ja paczę sercem, Fundację NaszeZoo.pl oraz Fundację Głosem Zwierząt. Dla każdej organizacji wygenerowany został specjalny link afiliacyjny i przez niego można kupić bilet do wybranego kina, w którym grany jest film, jednocześnie przekazując wsparcie dla kocich podopiecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *