„Brzydkie kaczątko, które odniosło wielki sukces”. Film „Judy” już w kinach
3 stycznia, 2020
Zabawny i absurdalny popis nieskrępowanej fantazji. Film „Deerskin” już w kinach
3 stycznia, 2020

Opowieść o nieprawdopodobnej przyjaźni. Uskrzydlający „Sokół z masłem orzechowym” w kinach

Shia LaBeouf i Zack Gottsagen w komedii, która podbiła serca amerykańskich widzów i krytyków (fot. mat. pras.)

To czarująca komedia, pełna serca, śmiechu i przygód, która podbiła serca amerykańskich widzów i krytyków. „Sokół z masłem orzechowym” to ciepła i wzruszająca opowieść o nieprawdopodobnej przyjaźni. Czy byłaby to równie cudowna historia, gdyby nie poza ekranowa przyjaźń aktorów? – Ten film i Zak mnie odmienili, to jest pewne – podkreśla Shia LaBeouf. W rolach głównych też Dakota Johnson i Zack Gottsagen. Obraz zdobył już nagrody i wyróżnienia na festiwalach filmowych na całym świecie, w tym Nagrodę Publiczności na SXSW Film Festival. Scenariusz i reżyseria to dzieło duetu: Tyler Nilson i Mike Schwartz.

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie. Chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc.

Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód i wzruszeń podróż, podczas której odkryją, że więcej ich łączy niż dzieli. Stanie się ona początkiem prawdziwej przyjaźni, tak na ekranie, jak i w życiu.

(fot. mat. pras.)

Łobuz i złote dziecko Hollywood na jednym ekranie

Shia LaBeouf przez lata pokazywał swoje różne oblicza, stając się zarówno gwiazdą filmową jak i bohaterem plotkarskich nagłówków. Filmem „Sokół z masłem orzechowym” amerykański gwiazdor podbija serca publiczności na całym świecie. Do jego osobistej przemiany przyczynił się jego ekranowy przyjaciel i debiutujący aktor Zack Gottsagen, który olśnił także widownię i krytyków. Błyskotliwy i ujmująco szczery okazał się dobrym duchem, który zainspirował LeBeoufa do tego, by porzucić maskę zbuntowanego łobuza Hollywood i otworzyć się na świat. To pod jego wpływem Shia miał zakończyć zdjęcia do filmu jako odmieniony. 

Dakota Johnson, czyli córka Melanie Griffith i Dona Johnsona oraz pasierbica Antonio Banderasa, od najmłodszych lat skazana była na sukces. Z celebrytki i modelki stała się jednak jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Świat poznał ją jako Anastasię Steele z ekranizacji bestsellerowej powieści E.L. James, ale uznanie krytyków zdobyła rolami u Luci Guadagnino czy w „Źle się dzieje w El Royale”. Swoją najnowszą rolą u boku Shii LaBeoufa w komedii „Sokół z masłem orzechowym” podbiła serca zarówno widzów jak i krytyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *