Zawiałow triumfuje, hołd dla Wodeckiego. Za nami gala Fryderyków
25 kwietnia, 2018
Elektroniczny duet plus instrumentaliści. The Dumplings w łódzkiej Wytwórni
26 kwietnia, 2018

Od zbuntowanego księcia do skarbu narodowego. Intymny portret Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry (fot. wikipedia.org)

Niemal przededniu wyczekiwanego przez cały świat ślubu księcia Harry’ego z amerykańską aktorką Meghan Markle, pojawia się jego intymny i dokładny portret autorstwa królewskiej ekspertki. Katie Nicholl analizuje jego relacje z rodziną, zwłaszcza z królową, ojcem, macochą oraz bratem. W książce „Harry. Biografia” ujawnione zostały też nieznane dotąd informacje na temat byłych sympatii księcia oraz historia obecnego związku.

Począwszy od najwcześniejszych wystąpień publicznych, jeszcze w dzieciństwie, rudowłosy książę Harry podbił serca ludzi na całym świecie. Później przebył swoistą drogę od zbuntowanego księcia − playboya i rozrabiaki – do skarbu narodowego, cieszącego się powszechną sympatią. Autorka biografii rzuca nowe światło na czas jego dorastania, burzliwej młodości, a także służby w Afganistanie, która zainspirowała go do stworzenia własnej spuścizny − Invictus Games.

„Harry. Biografia” to książka autorstwa Katie Nicholl (fot. mat. pras.)

Fascynujący portret, intrygujący romans

Wypowiedzi jego przyjaciół i współpracowników oraz dawnego personelu pałacu pomogły zanalizować relacje Harry’ego z rodziną, zwłaszcza z królową, ojcem, macochą i bratem. Biografka ujawnia nieznane dotąd informacje, m.in. o istnieniu jego drugiej ukochanej „rodziny” w Botswanie czy na temat byłych sympatii księcia. Ponadto dokumentuje historię związku i zaręczyn z Meghan Markle, amerykańską aktorką, która wyznaczyła przełom w jego życiu osobistym.

„Harry. Biografia” to więc fascynujący portret jednego z najpopularniejszych członków rodziny królewskiej, a zarazem historia najbardziej intrygującego monarszego romansu dekady.

Katie Nicholl (fot. katienicholl.com)

Autorka bestsellerowych biografii

Katie Nicholl jest dziennikarką prasową i telewizyjną, korespondentką „Vanity Fair” oraz „The Mail on Sunday”. Współpracuje z BBC i Sky News w Wielkiej Brytanii, z CBC w Kanadzie, a także z Channel 9 w Australii. Regularnie udziela się w amerykańskich programach telewizyjnych, takich jak Entertainment Tonight. Jest autorką biografii „William and Harry”, „The Making of a Royal Romance” oraz „Kate: The Future Queen”, które znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Jej wiedza na temat rodziny królewskiej jest niezrównana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *