Kradzież psa, zupa z wkładką i Jurek Turek. Wspomnienia filmowej Solskiej
6 lutego, 2019
Czy miłość może trwać całe życie? Spektakl „Czworo do poprawki” w Teatrze Imka
8 lutego, 2019

Najbardziej zwariowany zjazd rodzinny w polskim kinie. Finałowa „Planeta singli”

W trzeciej części filmu „Planeta singli” bohaterowie grani przez Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra stają na ślubnym kobiercu (fot. mat. pras.)

Ślubu życzyli im wszyscy, ale takiego wesela raczej nikt! „Planeta Singli 3” to emocje, śmiech i zaskoczenia, bo w końcu miłość w różnych okresach życia znaczy zupełnie co innego. Trzecia część historii o perypetiach uwielbianej przez widzów pary granej przez Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra, to zarazem wielki finał hitu, który pokochały miliony Polaków. Oprócz dobrze znanych widzom bohaterów, w których ponownie wcielają się Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak czy Danuta Stenka, tym razem pojawią się także nowe postaci, grane przez Bogusława Lindę, Borysa Szyca czy powracającą na wielki ekran Marię Pakulnis.

Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele, na prośbę Ani, odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okazuje się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina. Każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna.

Nie zabraknie też nowych problemów w życiu weselnych gości: Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Borys Szyc i Maciej Stuhr (fot. mat. pras.)

Twórcy i obsada

Film wyreżyserowali wspólnie: Sam Akina i Michał Chaciński, scenariusz ma również dwóch autorów: Sama Akinę i Julesa Jonesa. Za produkcja odpowiadają Gigant Films/Radosław Drabik i Michał Chaciński.

Oprócz już wspomnianych, w filmie występują też: Piotr Głowacki Joanna Jarmołowicz i Aleksandar Milićević, a także Anna Smołowik czy Jakub Józefowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *