W góry idzie się po to, by zdobywać, a nie zdobyć. „Rozmowa z górą” Rafała Froni
9 maja, 2019
„Podły, okrutny, zły”. Historia mordercy Teda Bundy’ego już w kinach
10 maja, 2019

Najbardziej zgrane są „Niedobrane” pary? Nowa komedia już na ekranach kin

Seth Rogen i Charlize Theron jako para w komedii „Niedobrani” (fot. mat. pras.)

Przeciwieństwa lubią się przyciągać, jednak czy aż tak bardzo? Ona to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood, on z kolei świetny, potrafiący rozbawić każdego do łez aktor komediowy. Laureatka Oscara Charlize Theron i Seth Rogen w komedii „Niedobrani” producentów hitów „Sąsiedzi”, „Sausage party”, „Wpadka” i „Atomic Blonde” przekonują o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary. Partnerują im Alexander Skarsgard oraz Andy Serkis.

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne.

Gdy bezrobotny i spłukany Fred Flarsky spotyka po latach swą dawną nianię i miłość z dzieciństwa sekretarz stanu USA Charlotte Field, wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy i to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

(fot. mat. pras.)

Obsada i twórcy filmu

Wcielająca się w główną rolę Charlize Theron znana jest z takich filmów, jak: „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster” – OSCAR, „Szybcy i wściekli 8”, „Atomic Blonde” oraz „Królewna Śnieżka i Łowca”. Z kolei Seth Rogen zagrał w takich produkcjach, jak „Sąsiedzi”, „Pół na pół”, „Wpadka”, „Steve Jobs” czy „Disaster Artist”. Alexander Skarsgard dał się poznać z ról w: „Tarzan: Legenda”, „Wielkie kłamstewka” oraz „Melancholia”. Andy Serkis wystąpił we „Władcy pierścieni”, „Planecie małp”, „King Kongu” oraz „Gwiezdnych wojnach: Ostatni Jedi”.

Film „Niedobrani” wyreżyserował Jonathan Levine, twórca takich produkcji jak: „Wiecznie żywy”, „Pół na pół” czy „Cicha noc”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *