„Rycerze papieża Bergoglia” robią „Raban! O Kościele nie z tej ziemi” pisze Wlekły
22 maja, 2019
Słodko-gorzki portret współczesnej kobiety. Film „Gloria Bell” już w kinach
24 maja, 2019

Miłość potrzebna od urodzenia. „Wymarzony” rozgrzeje nawet najchłodniejsze serca

Film to wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu (fot. mat. pras.)

Alice od lat marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić. Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany przez nastoletnią matkę. Z kolei Jean od lat prowadzi tymczasowy dom dla dzieci czekających na swoich nowych rodziców. Losy tej trójki splotą się w jednej historii o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na ziemi. Film „Wymarzony” to wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu. W obsadzie znalazła się plejada gwiazd francuskiego kina: Sandrine Kiberlain, Gilles Lellouche i Elodie Bouchez.

Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Podczas gdy pracownicy opieki społecznej poszukują dla niego odpowiednich rodziców, jego opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje miłości.

Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako idealna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące. Czy mały Theo jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

(fot. mat. pras.)

W obsadzie filmu znalazła się prawdziwa plejada gwiazd francuskiego kina, by wspomnieć tylko: Sandrine Kiberlain, znaną z takich obrazów, jak: „Niewierni”, „Mikołajek”, „Na sprzedaż” czy „Inna kobieta”, Gilles Lellouche, kojarzony z ról w produkcjach: „Nie mów nikomu”, „Facet do wymiany” oraz „Niewierni”, a także Elodie Bouchez, która zagrała dotąd w filmach: „Wyśnione życie aniołów”, „Dzikie trzciny” czy „Nawałnica”.

„Wymarzony” zbiera doskonałe recenzję. „Poruszający” – napisał magazyn ELLE, „olśniewający” podkreśla CINE+, a telewizja RTL uznała film za „największe wzruszenie tego roku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *