Inspirowana i dedykowana fanom. Stanisława Celińska powraca z nową płytą
26 maja, 2018
Obrazy-ikony na 42. piętrze wieżowca. Weekendowa wystawa Wojciecha Fangora
26 maja, 2018

Miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy. „Pozycja obowiązkowa” dla każdego

Plejada gwiazd w pikantnej komedii „Pozycja obowiązkowa” (fot. mat. pras.)

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” lekturze „50 twarzy Greya”. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć. Plejada gwiazd, czyli Jane Fonda, Diane Keaton, Mary Steenburgen, Candice Bergen, Don Johnson i Andy Garcia w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek udowodniają, że na znalezienie miłości nigdy nie jest za późno!

Cztery przyjaciółki z długim stażem raz w miesiącu spotykają się w stwo­rzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły. Diane (Diane Keaton) niedawno owdowiała po 40 latach małżeństwa, Vivian (Jane Fonda) cieszy się mężczyznami bez żadnych zobowiązań, Sharon (Candice Bergen) wciąż przepracowuje rozwód sprzed 10 lat, a małżeństwo Carol  (Mary Steenburgen) po 35 latach zgubiło kierunek.

(fot. mat. pras.)

Nowe twarze miłości

Ich życie zadrży w posadach, kiedy ich klub weźmie na warsztat „Pięćdziesiąt Twarzy Greya”. Niesławna książka okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dadzą się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę.

Od odkrywania smaku nowego romansu po rozpalanie starych płomieni: przyjaciółki inspirują się nawzajem, aby następny rozdział w ich życiu okazał się tym najlepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *