„Panie, Panowie: Młynarski”. Wystawa w Muzeum Literatury
2 maja, 2018
Bełżec, Sobibór, Treblinka. Cała prawda o akcji „Reinhardt”
3 maja, 2018

Miliony sprzedanych płyt i 40 lat na scenie. Bryan Adams wystąpi w stolicy

Bryan Adams na koncercie w Petersburgu kilka lat temu (fot. wikipedia.org)

Gdziekolwiek się pojawia wywołuje wielki entuzjazm, a jego występy przyciągają tłumy.  Nic dziwnego, bo Bryan Adams na stałe zapisał się w historii rocka. Ma też na swoim koncie nagrody Grammy, nominacje do Oscara i Złotych Globów oraz jest niekwestionowanym królem miłosnych ballad. Słynny kanadyjski muzyk zagra na warszawskim Torwarze w ramach trasy The Ultimate Tour już w sobotę 5 maja. Bilety na ten koncert rozeszły się już dawno temu.

Bryan Adams nagrywa i koncertuje od niemal 40 lat. W tym czasie sprzedał dziesiątki milionów płyt, a jego występy wciąż przyciągają tłumy. Utwory takie jak „(Everything I Do) I Do It for You”, „Please Forgive Me”, „Heaven” czy „Have You Ever Really Loved a Woman?” podbijają serca kolejnych już pokoleń fanów na całym świecie. Kochają oni Adamsa za jego muzyczny talent, ale i za to, jakim jest człowiekiem, czyli stroniącym od skandali, pełnym pasji fotografem i zaangażowanym aktywistą społecznym.

Muzyk na koncercie w Hamburgu (fot. mat. pras.)

Dwa nowe utwory

Jego specjalność to także koncerty, które na długo zapadają w pamięć publiczności. Nie inaczej będzie w Warszawie, gdzie artysta zagra w ramach trasy koncertowej „The Ultimate Tour”, promującej najnowszą składankę „Ultimate”, która ukazała się pod koniec ubiegłego roku. Na albumie znalazły się dwie nowe piosenki: „Ultimate Love” i „Please Stay”.

Do Warszawy Bryan Adams przyjedzie po koncercie w litewskim Kownie. Na scenie w hali Torwar powinien pojawić po godzinie 20. Będzie to trzeci raz, gdy kanadyjska gwiazda wystąpi w Polsce.  9 lipca 1996 roku w katowickim „Spodku” odbył się pierwszy koncert Bryana Adamsa, drugi miał miejsce cztery lata później, podczas festiwalu w Sopocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *