Rozrywka na najwyższym poziomie. Superprodukcja „Huragan” już w kinach
13 kwietnia, 2018
Co jeść, ile spać, jak żyć? „Japoński przepis na stuletnie życie”
14 kwietnia, 2018

Kosmiczny utwór „Halo Ziemia”. Filip Lato w solowym numerze

Filip Lato i jego solowy utwór „Halo Ziemia”

Niewątpliwie jest jednym z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia. Filip Lato po ogromnym sukcesie z chórem Sound’n’Grace, z którym nagrał utwór „100”, wydał solowy singiel. Energetyczna piosenka „Halo Ziemia”, do której powstał też teledysk, to zapowiedź debiutanckiego albumu artysty, który ukaże się już we wrześniu.

Wokalista śpiewająco zachęca nas, by nigdy nie przestawać marzyć. Nawet w momencie, gdy wszyscy czasem mamy dosyć szarej rzeczywistości, codzienności i obowiązków. Kiedy od tego zgiełku uciekamy do świata marzeń… inni próbują (nie wiedzieć czemu), ściągnąć nas na Ziemię. Zawsze warto mieć w sobie dziecko i pielęgnować je w sobie, nie dać się przytłoczyć przyziemnym problemom. Warto uruchomić wyobraźnię, tylko wtedy życie ma sens i staje się piękniejsze.

Singiel „Halo Ziemia” zyskał też teledysk, w którym artysta zabiera nas do kosmosu. W ten sposób rozpoczyna też promocję krążka, która premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku.

Szybka kariera na szczyt

Filip Lato zyskał popularność jako uczestnik 7. edycji programu muzycznego „The Voice of Poland”. Następnie podbił serca Polaków za sprawą hitu „100”, który wyśpiewał wspólnie z chórem Sound’n’Grace. Obecnie występuje w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat, w którym wcielił się już m.in. w Jamesa Blunta, Alvaro Solera czy Florence Welch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *