Jedna piosenka, tysiące nawróceń, miliony wzruszeń. Film „Dotknij nieba” już na ekranach kin
5 października, 2018
Silna, niezależna, zawsze z podniesioną głową. Biografia ikony w filmie „Młodość Astrid”
5 października, 2018

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. „Serce nie sługa” już w kinach

W rolach głównych m.in. Roma Gąsiorowska i Paweł Domagała (fot. mat. pras.)

Nie od dziś wiadomo, że nie jest łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Wielu ludzi przestało już wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nowa komedia romantyczna „Serce nie sługa” to więc film o poszukiwaniu miłości. Twórcy proponują zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. W rolach głównych Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska i Borys Szyc.

Daria i Filip, czyli główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. On to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwa wiecznie? Na to próbują odpowiedzieć twórcy filmu – „Serce nie sługa”.

Obsada filmu

W filmie w rolach głównych wystąpili: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka, Mateusz Damięcki, Zuzanna Grabowska i Borys Szyc. Ponadto na ekranie można zobaczyć: Piotra Głowackiego, Tomasza Sapryka, Ewę Kasprzyk, Ewę Chodakowską, Krzysztofa Stelmaszyka oraz Krzysztofa Globisza. Gościnnie wystąpił również polski wokalista Mesajah.

Reżyserem filmu jest Filip Zylber, a film wyprodukował Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *