Jak przypadkiem zostać damą? „Madame” spieszy z odpowiedzią
8 marca, 2018
Gorący duet na Narodowym. Beyonce i Jay-Z wystąpią w Polsce
12 marca, 2018

„Kobieta sukcesu” na Dzień Kobiet

06.03.2018 Warszawa , Multikino Zlote Tarasy . Premiera filmu Kobieta Sukcesu . Fot. Adam Stepien / Agencja Gazeta

Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa i Bartosz Gelner. Tej aktorskiej czwórki młodych gniewnych razem na jednym ekranie jeszcze nie było. Możliwe to dzięki  nowej komedii romantycznej „Kobieta sukcesu” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, która weszła do polskich kin w Dzień Kobiet, czyli 8 marca.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie, za sprawą psa i przypadku, wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać.

Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze.

W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz Tomasz Oświeciński. Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska („Lejdis”, „Śniadanie do łóżka”), reżyserem zaś Robert Wichrowski („Francuski numer”).

Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *