Święty, dla którego najważniejszy był człowiek. Ostatnia lekcja Papieża-Polaka
18 kwietnia, 2019
Jedna z najkrwawszych bitew II wojny światowej. „Monte Cassino” na wystawie
19 kwietnia, 2019

Kameralny, skłaniający do myślenia dramat. „Wywiad z Bogiem” na ekranach kin

„Wywiad z Bogiem” to kameralny, skłaniający do myślenia film (fot. mat. pras.)

Życie i wiara obiecującego dziennikarza zostaną poddane próbie, kiedy otrzyma niepowtarzalną okazję przeprowadzenia wywiadu, któremu nie może się oprzeć. To wywiad z kimś, kto twierdzi, że jest… Bogiem. W rolach głównych w filmie „Wywiad z Bogiem” wystąpili: nominowany do Oscara David Strathairn, znany z filmów: „Czas mroku” i „Good Night and Good Luck” oraz Brenton Thwaites, który wystąpił m.in. w „Piratach z Karaibów: Zemsta Salazara”. Za scenariusz odpowiada Ken Aguado, a wyreżyserował go Perry Lang.

Po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, dziennikarz Paul Asher stara się poradzić sobie z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc, do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia, wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem. O co ciekawski reporter prosi Boga? A o co Ty byś zapytał?

W pozostałych rolach wystąpili: Yael Grobglas, Hill Harper i Charlbi Dean Kriek. Producentem filmu jest firma Giving Films, jej misją jest finansowanie filmów, które bawią i pobudzają rozmowy o życiu, wierze i relacjach międzyludzkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *