Gotowe na wszystko kobiety i bezwzględni mężczyźni. Reverte wraca powieścią „Eva”
13 marca, 2019
Sensacyjna opowieść o misji „Kuriera z Warszawy”. Film Pasikowskiego już w kinach
15 marca, 2019

„Jak podrywają szejkowie”. Przemilczana prawda o życiu najbogatszych tego świata

Arabscy szejkowie to jedni z najbogatszych ludzi na świecie (fot. pxhere.com)

Historia młodego księcia, syna jednego z arabskich szejków, który ze względu na swoją pozycję i bogactwo może mieć dosłownie wszystko. Marcinowi Margielewskiemu udało się z pierwszej ręki pozyskać informacje na temat najbogatszych mężczyzn świata. W swojej książce „Jak podrywają szejkowie” ujawnia bezwzględną rzeczywistość nocnego życia szejków i arabskich książąt, która zwykle skrywa się za ścianami hoteli, apartamentów i luksusowych dyskotek.

Książę Abed ma dwie pasje: piękne kobiety i piękne konie. Wraz ze swoim ojcem przylatuje do Polski na słynną na całym świecie aukcję koni. Jednak szejk, zamiast kupić synowi upragnionego wierzchowca, niespodziewanie wyjeżdża. W hotelu Abed znajduje tylko enigmatyczny list od ojca, który prosi go, aby pozostał w Warszawie.

Opiekę nad młodym księciem przejmuje jego kuzyn, który odkrywa przed Abedem świat pełen kobiet, pieniędzy, używek, erotycznych rozkoszy i perwersyjnych zabaw.

O autorze

Marcin Margielewski karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, „Gazeta.pl”, „TVP” czy „Polsat Cafe”. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając m.in. w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Pracował również jako dyrektor kreatywny kilku światowych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *