Jak Kurdyjki stawiły czoła Państwu Islamskiemu. Reportaż „Za wolność moich sióstr”
21 lutego, 2023
Wszystko by ratować swój kraj. Reportaż „OPÓR. Ukraińcy w obliczu rosyjskiej inwazji”
24 lutego, 2023

Glamour, blichtr, przekręt doskonały w jednym. Komedia kryminalna „Maskarada” w kinach

W rolę urodzonej uwodzicielki wcieliła się Marine Vacth (fot. mat. pras.)

Opływające w luksusy rezydencje, szybkie auta, zjawiskowe jachty, a przede wszystkim piękni, źli, zepsuci i obrzydliwie bogaci mieszkańcy Lazurowego Wybrzeża. To oni stają się celem młodych kochanków, równie niebezpiecznych co Bonnie i Clyde. Jak więc uwieść milionera albo podstarzałą gwiazdę filmową? Komedia kryminalna „Maskarada” to jednym słowem – przekręt doskonały na Lazurowym Wybrzeżu. W rolach głównych występują: Marine Vacth, Isabelle Adjani, François Cluzet oraz Pierre Niney. Reżyserem filmu jest Nicolas Bedos, twórca m.in. „Poznajmy się jeszcze raz”.

On – łamacz kobiecych serc, ona – urodzona uwodzicielka. Pewnego letniego wieczoru poznają się na jednej z wystawnych imprez na Riwierze Francuskiej i nawiązują namiętny romans. Od pierwszych chwil wiadomo jednak, że miłość nie wystarczy, by żyli długo i szczęśliwie.

Adrien i Margot pragną czegoś więcej. Marzą o nieprzyzwoicie wielkich pieniądzach. Fantazjując o wspólnej przyszłości, wymyślają przekręt doskonały i perfidny plan, który zmieni życie bogatych mieszkańców Lazurowego Wybrzeża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *