Opery w wersji scenicznej i koncertowej. Festiwal Dramma per Musica na bogato
31 sierpnia, 2018
Wolność trzeba było wyszarpywać pazurami. Rosyjski Ciechowski w filmie „Lato”
31 sierpnia, 2018

Drastycznie śmieszna komedia. Melissa McCarthy i 125 kukiełek w „Rozpruci na śmierć”

Melissa McCarthy, gwiazda „Agentki” i „Szefowej” po raz kolejny zachwyca swym komicznym talentem (fot. mat. pras.)

W pełnym występku świecie zamieszkałym przez ludzi i kukiełki, rozgrywa się mrożąca śmiech w żyłach opowieść o niedobranej parze detektywów ścigających seryjnego mordercę lalek. Ofiary łączy fakt, że wszyscy występowali w popularnym telewizyjnym show „Gang z Błogiego Stanu”. Czy detektywowi Philipsowi uda się poskładać układankę w całość i rozszyfrować motywy zabójcy? Można się o tym przekonać, oglądając film „Rozpruci na śmierć”, w którym w roli głównej, obok sprośnych pacynek zagrała Melissa McCarthy, gwiazda „Agentki” i „Szefowej”.

Na potrzeby filmu wykonano aż 125 unikatowych kukiełek. Każda z nich została specjalnie zaprojektowana i pieczołowicie wykonana ręcznie przez zespół utalentowanych projektantów lalek, którzy są między innymi odpowiedzialni za dobrze znanych bohaterów „Muppet Show” i „Ulicy Sezamkowej”. Tym razem jednak kukiełki zagrały w filmie dla dorosłych, a właściwie drastycznie śmiesznej komedii.

W świecie zamieszkanym przez ludzi i kukiełki grasuje seryjny mor­derca. Na ofiary wybiera dawne gwiazdy legendarnego telewizyjnego show. Wszyscy denaci to kukiełki. Początkowo śledztwo w tej sprawie samotnie prowadzi były detektyw – pluszowy Jim. Żaden człowiek bowiem nie zawraca sobie głowy niedolą swych fastrygowanych sąsiadów. Jednak gdy sprawa staje się głośna, Jim otrzymuje wsparcie w postaci nieokiełznanej, niegrzecznej i niesympatycznej detektyw Edwards. Ta pomoc okaże się tak męcząca, że Jimowi zaczną puszczać nerwy, a nawet szwy. A to dopiero początek, bo rozpruwacz nie zwalnia tempa.

Jedna z najlepiej zarabiających

Melissę McCarthy została niedawno okrzyknięta jedną z dziesięciu najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Uplasowała się na 9 miejscu rankingu „Forbesa”, tuż przed Gal Gadot. Jakby tego było mało, aktorka schudła w tym roku ponad 30 kg! Twierdzi, że to za sprawą diety ketogenicznej, ale nie bez znaczenia pozostaje fakt, że McCarthy uwielbia się dużo śmiać, co udowadnia niemal w każdym swoim filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *