W absurdalnych czasach humor to podstawa. „Pan T.” z Pawłem Wilczakiem w kinach
25 grudnia, 2019
„Im więcej mamy, tym więcej chcemy”. Aktorka Anna Cieślak o pracy zza kulis
25 grudnia, 2019

Chłopaki jadą z impetem i po bandzie. Film „Futro z misia” już na ekranach kin

Cezary Pazura, Sławomir Zapała, Michał Milowicz, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz w nowej komedii „Futro z misia” (fot. mat. pras.)

Ekipa filmu „Chłopaki nie płaczą” powraca! Na planie produkcji „Futro z misia” w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego, spotkał się stary dobry skład, który wspólnie podbijał Polskę w kultowych komediach. Tym razem w filmie o przekręcie prawie doskonałym. – Część inspiracji i tropów wzięta jest z opowiadań znajomych. Kiedy jakieś cztery lata temu powiedziałem, że mam zamiar robić film, to zaczęli masowo opowiadać mi różne sytuacje, historie, przeżycia i dialogi. Spisywałem niektóre z nich – opowiada Michał Milowicz. W produkcji oprócz niego wystąpiła plejada gwiazd, m.in. Olaf Lubaszenko, Cezary Pazura, Mirosław Zbrojewicz, Izabela Miko, Przemysław Sadowski, Piotra Gąsowskiego, a także Sławomir Zapała i Bohdan Łazuka. To oni będą dzielić skórę na niedźwiedziu.

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie.

W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

(fot. mat. pras.)

Gwiazdorska obsada

Ekipa pracowała w kilku lokalizacjach, ponieważ zdjęcia realizowane były w Warszawie, Zakopanem, Tczewie i Szczecinie. Sławomir Zapała, bardziej znany jako Sławomir wciela się w filmie w brawurową rolę romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków.

W pozostałych rolach wystąpili: Krzysztof Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska, Edward Linde Lubaszenko, Piotr Gąsowski, Jacek Kopczyński, Krzysztof Kiersznowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Marek Siudym i Grażyna Zielińska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *