„To najważniejszy album w całej mojej karierze”. Luis Fonsi wydaje płytę „Vida”
1 lutego, 2019
„Folk z przymrużeniem oka”. Soyka po 16 latach wydał nową płytę „Muzyka i słowa”
1 lutego, 2019

Bill Clinton zdradza tajemnice Białego Domu. Bestseller „Gdzie jest prezydent”

Bestseller „Gdzie jest Prezydent” na całym świecie sprzedał się w ponad półtoramilionowym nakładzie (fot. mat. pras.)

O wstrząsających konsekwencjach cyberterroryzmu powiedziano już wiele, ale jeszcze nigdy prezydent Stanów Zjednoczonych nie zdradził mechanizmów funkcjonowania Białego Domu w obliczu ataku hakerów autorowi światowych bestsellerów. Bill Clinton i James Patterson to duet, o którym mówi cały świat. Ich bestseller „Gdzie jest Prezydent na całym świecie sprzedał się w ponad półtoramilionowym nakładzie.

Co się wydarzy, gdy kontrolę nad wszystkimi urządzeniami podłączonymi do Internetu przejmie sterowany przez terrorystów wirus? Jak zachowają się ludzie, gdy stracą dostęp do wody, prądu, swoich oszczędności, a także możliwość kontaktu z bliskimi? Czy zaplanowane przez rząd procedury działania w obliczu realnego ataku okażą się skuteczne? Odpowiedzi na te i inne pytania dają wspólnie autorzy książki „Gdzie jest Prezydent”, były prezydent USA Bill Clinton i autor światowych bestsellerów – James Patterson.

„Przerażająca, arcyrealna fikcja” – zauważa pisarka Katarzyna Bonda. „Zakulisowe sekrety Clintona w połączeniu z geniuszem Pattersona tworzą polityczny thriller dekady” – dodaje pisarz Lee Child. – Prawdziwy „Dzień Szakala” na miarę XXI wieku – wtóruje im AJ Finn, autor powieści „Kobieta w oknie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *