„Odkryłam pewność siebie”. Anja Rubik o walce z plastikiem i edukacji seksualnej
Kwiecień 12, 2019
Miłość matki silniejsza niż przeciwności losu. „Przypływ wiary” już w kinach
Kwiecień 12, 2019

Opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami. Film „After” w kinach

W głównych rolach występują: Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin (fot. mat. pras.)

Ona: poukładana i ostrożna, on: tajemniczy i niepokorny. Gdy się spotkają nic już nie będzie takie samo. Czy Tessa da się porwać namiętności, a Hardin zrozumie czym jest prawdziwa miłość? Film „After” to ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym na miarę sagi „Zmierzch” i „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Powieść zachwyciła miliony czytelników w ponad 40 krajach, książka ma też ponad 1,5 miliarda odsłon online.

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu.

Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Film wyreżyserował Jenny Gage, a w głównych rolach występują: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin i Selma Blair.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *