Zawiałow triumfuje, hołd dla Wodeckiego. Za nami gala Fryderyków
25 kwietnia, 2018
Elektroniczny duet plus instrumentaliści. The Dumplings w łódzkiej Wytwórni
26 kwietnia, 2018

Od zbuntowanego księcia do skarbu narodowego. Intymny portret Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry (fot. wikipedia.org)

Niemal przededniu wyczekiwanego przez cały świat ślubu księcia Harry’ego z amerykańską aktorką Meghan Markle, pojawia się jego intymny i dokładny portret autorstwa królewskiej ekspertki. Katie Nicholl analizuje jego relacje z rodziną, zwłaszcza z królową, ojcem, macochą oraz bratem. W książce „Harry. Biografia” ujawnione zostały też nieznane dotąd informacje na temat byłych sympatii księcia oraz historia obecnego związku.

Począwszy od najwcześniejszych wystąpień publicznych, jeszcze w dzieciństwie, rudowłosy książę Harry podbił serca ludzi na całym świecie. Później przebył swoistą drogę od zbuntowanego księcia − playboya i rozrabiaki – do skarbu narodowego, cieszącego się powszechną sympatią. Autorka biografii rzuca nowe światło na czas jego dorastania, burzliwej młodości, a także służby w Afganistanie, która zainspirowała go do stworzenia własnej spuścizny − Invictus Games.

„Harry. Biografia” to książka autorstwa Katie Nicholl (fot. mat. pras.)

Fascynujący portret, intrygujący romans

Wypowiedzi jego przyjaciół i współpracowników oraz dawnego personelu pałacu pomogły zanalizować relacje Harry’ego z rodziną, zwłaszcza z królową, ojcem, macochą i bratem. Biografka ujawnia nieznane dotąd informacje, m.in. o istnieniu jego drugiej ukochanej „rodziny” w Botswanie czy na temat byłych sympatii księcia. Ponadto dokumentuje historię związku i zaręczyn z Meghan Markle, amerykańską aktorką, która wyznaczyła przełom w jego życiu osobistym.

„Harry. Biografia” to więc fascynujący portret jednego z najpopularniejszych członków rodziny królewskiej, a zarazem historia najbardziej intrygującego monarszego romansu dekady.

Katie Nicholl (fot. katienicholl.com)

Autorka bestsellerowych biografii

Katie Nicholl jest dziennikarką prasową i telewizyjną, korespondentką „Vanity Fair” oraz „The Mail on Sunday”. Współpracuje z BBC i Sky News w Wielkiej Brytanii, z CBC w Kanadzie, a także z Channel 9 w Australii. Regularnie udziela się w amerykańskich programach telewizyjnych, takich jak Entertainment Tonight. Jest autorką biografii „William and Harry”, „The Making of a Royal Romance” oraz „Kate: The Future Queen”, które znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Jej wiedza na temat rodziny królewskiej jest niezrównana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *